Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Specjalista ds. administracji

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Koordynator ds. projektów tłumaczeniowych z językiem angielskim i francuskim Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta-międzynarodowej firmy zajmującej się tłumaczeniami w związku z jej rozwojem poszukujemy do oddziału w Krakowie kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. projektów tłumaczeniowych z językiem angielskim i francuskim Obowiązki: koordynacja pracy tłumaczy i weryfikatorów w ramach prowadzonych projektów (planowanie zleceń, sprawdzanie dostępności podwykonawców, kontakty z tłumaczami i nadzorowanie wykonania zleconych prac) kontrola budżetów projektowych utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem tworzenie raportów dotyczących przebiegu projektu WYMAGANIA wykształcenie wyższe min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku, przy projektach tłumaczeniowych bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy własnej skrupulatność i dokładność w prowadzonych działaniach KORZYŚCI zatrudnienie na pełny etat w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie praca w zgranym i kreatywnym zespole atrakcyjne wynagrodzenie prywatna opieka medyczna Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...