Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo Cała Polska

Wireman Nr ref.: /JOBS.pl Wiremen NEEDED - 2 weeks initial - Ayrshire Coast - Onshore windfarm I am urgently looking for a number of wiremen with low voltage experience. Candidates will be installing and terminating wind turbine cables. 10 hour per day URGENT - Start on Thursday this week If you are interested please send me your up to date CV along with required hourly rate and availability. Please feel free to pass on to any colleagues who may be interested. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...