Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 26 grudnia 2015

Spawacz WIG / MAG - Schweißer TIG / MAG - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Spawacz WIG / MAG - Schweißer TIG / MAG

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiazkow / Ihre Aufgaben:

    • Schweißen von Edelstahl, Alu und Stahl im WIG und MAG verfahren
    • Ggf. MIG schweißen (könnte vorkommen)
    • Metallbearbeitung – Fräsen, Abkanten, Flexen, Bohren
    • Schweißen an Maschinen und Anlagen
  • Wymagania /  Sie bringen mit:

    • Ausbildung Konstruktionsmechaniker / Schweißer
    • Berufserfahrung im WIG / MAG Schweißen
    • Wünschenswert MIG Erfahrung
    • Einsatz ab sofort
    • Ggf. 2-Schichtbereitschaft evtl. auch mal 3-Schichtbereitschaft
    • Zuverlässigkeit & Flexibilität
    • Deutsch sehr gut
    • FS & PKW
  • Oferujemy / Was wir bieten:

    • Start Stundenlohn 11,00 EUR – kontinuierliche Lohnerhöhung, nach 9 Monaten 15,33 EUR
    • Auslöse und Unterkunft wird bezahlt
    • Heimfahrt einmalig 250 EUR Monatlich
    • deutschen Arbeitsvertrag, unbefristet
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii