Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Serwisant wtryskarek tworzyw sztucznych z j. angielskim lub niemieckim - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Serwisant wtryskarek tworzyw sztucznych z j. angielskim lub niemieckim

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta jednego z najbardziej rozpoznawalnych, międzynarodowych producentów wtryskarek tworzyw sztucznych w związku z dalszym rozwojem firmy i pozyskaniem nowych Klientów poszukujemy Serwisanta wtryskarek tworzyw sztucznych z językiem niemieckim lub angielskim.

  • Idealny Kandydat na to stanowisko posiada doświadczenie w pracy serwisanta wtryskarek tworzyw sztucznych, umiejętność diagnostyki i naprawy wtryskarek, prawo jazdy kategorii B. Ze względu na międzynarodowych charakter firmy posługuje się językiem niemieckim lub angielskim na poziomie umożliwiający swobodną komunikację ustną i pisemną. Zakres obowiązków Kandydata będzie obejmował: obsługę serwisową klientów w powierzonym regionie – Polska Południowa.

  • Nasz Klient oferuję pracę w stabilnej firmie, będącej w okresie rekordowego wzrostu sprzedaży. Nowy pracownik otrzyma umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem bonusów finansowych, bogaty pakiet szkoleń prowadzonych na terenie Polski i za granicą, niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop. Także prywatną opiekę medyczną oraz kompleksowy pakiet wdrożeń na nowym stanowisku pracy. Pracę w dobrej atmosferze w gronie ekspertów.


  • W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...