Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo Cała Polska

Senior Installation Manager Nr ref.: /JOBS.pl Sirius Business Group is looking for a Senior Installation Manager for an offshore installation project within Wind Power industry in UK. Client is a large Service Provider within the Wind Power industry, with around 700 employees, supporting the largest wind power projects in the world. Requirements: Previous experience in project management Extensive knowledge about Wind Power industry Previous experience in managing medium to large scale projects within Wind Power industry Following is going to be considered an asset: British citizenship Project management certification (PMP, PRINCE2 or equivalent) Personal characteristics: Strong decision-making and management skills Location: UK, the west coast in the Liverpool area (Belfast is also a possibility, if candidate prefers that) Application : Apply with your CV in English in Word format as soon as possible. Sirius Business Group is a consultancy working within IT, Telecom, Transportation and Energy. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...