Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 września 2016

Project Manager - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Project Manager

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Project Manager.

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad projektem od fazy REQ do zakończenia projektu. Project Manager będzie odpowiedzialny za koordynacje działań związanych z rozwojem produktu, wprowadzaniem zmian inżynieryjnych oraz finalnej walidacji produktu. Istotną częścią odpowiedzialności będzie planowanie, organizacja jak i kontrola realizacji etapów projektu w kontekście jego realizacji na czas i w zaplanowanym budżecie. Project Manager będzie w stałym kontakcie z klientami OEM w celu zapewnienia sprawnego przepływu komunikacji, rozwiązywania bieżących spraw i realizacji projektu.

  • Od kandydatów oczekujemy min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej oraz wykształcenia wyższego technicznego. Kandydaci powinni mieć doświadczenie w prowadzeniu projektów w zakresie nowych uruchomień / rozwoju produktów oraz w kontakcie z klientem. Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji jest warunkiem koniecznym. Project Manager powinien mieć wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz negocjacji.

  • Nasz Klient, w zamian za zaangażowanie i profesjonalizm oferuje możliwość pracy w międzynarodowym zespole, realne możliwości rozwoju m.in. poprzez szkolenia jak i realizację globalnych projektów.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

  • Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...