Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 września 2016

Production Manager nowy obszar produkcyjny Automotive - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Production Manager nowy obszar produkcyjny Automotive

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z dalszym intensywnym rozwojem i projektami nowych uruchomień poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownika produkcji nowego obszaru produkcyjnego.

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć kierowanie zespołem, zarządzanie procesami produkcyjnymi, zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy, koordynacja nowych uruchomieniach, aktywne wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją, sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji.

  • Idealny Kandydat na to stanowisko posiada wykształcenie techniczne oraz min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji lub pokrewnym w firmie z branży Automotive, praktyczną znajomość narzędzi Lean. Ze względu na międzynarodowy charakter organizacji Kierownik produkcji powinien posługiwać się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Klient oferuje zatrudnienia w prestiżowej organizacji o zasięgu globalnym. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku przy realizacji ciekawych projektów, jak również bogaty pakiet szkoleń i benefitów pozapłacowych. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

  • W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...