Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Operator Sklejarki Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska pracy: konfiguracja i obsługa maszyn uruchomienie i ustawianie maszyn Kontrola w trakcie produkcji w przypadku wykrycia uszkodzeń diagnostyka problemu i poszukiwanie rozwiązania Godziny pracy: 38 h tygodniowo Rozpoczęcie pracy - wrzesień 2016 Nasze wymagania: Min. 2 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia przy obsłudze składarko-sklejarki Doświadczenie przy produkcji małych pudełek bądź opakowań farmaceutycznych Znajomość rysunku technicznego Precyzyjność, dokładność Dobra znajomość języka angielskiego Oferujemy: Stawka 13,28 € brutto/1h stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku możliwość rozwoju zawodowego atrakcyjne wynagrodzenie bony żywnościowe, dodatki za zmiany Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...