Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 września 2016

Mistrz Zmiany międzynarodowa firma produkcyjna - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Mistrz Zmiany międzynarodowa firma produkcyjna

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w województwie opolskim poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko: Mistrza Zmiany międzynarodowa firma produkcyjna.

  • Do zadań na tym stanowisku należeć będzie nadzór nad procesem produkcji na linii oraz zarządzanie pracą 30/40 operatorów maszyn. Mistrz zmiany odpowiada za bezpieczeństwo pracy, organizację pracy na zmianie oraz współpracę z pozostałymi działami odpowiedzialnymi za jakość procesu produkcyjnego. Ważnym aspektem pracy będzie zapewnianie działań optymalizacyjnych oraz doskonalenie procesów produkcyjnych.

  • Idealny Kandydat posiada doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej. Jest gotowy do pracy w systemie zmianowym. Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego. Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Dodatkowo przewidziane są także szkolenia w zagranicznych oddziałach firmy.

  • Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do przesłania CV.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...