Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Mechanik Utrzymania Ruchu - profile aluminiowe Nr ref.: /JOBS.pl Mechanik Utrzymania Ruchu - profile aluminiowe  Dla naszego Klienta międzynarodowego lidera w produkcji i sprzedaży wyrobów z aluminium dla firm z sektora przemysłowego, w związku z dalszym rozwojem produkcji i pozyskaniem nowych projektów szukamy doświadczonego pracownika na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu - profile aluminiowe Zakres obowiązków Mechanika będzie obejmował podejmowanie działań prewencyjnych, konserwacji i napraw w celu zagwarantowania prawidłowego funkcjonowania wszystkich maszyn (procesy wytłaczania aluminium), pełnienie roli eksperta i trenera wewnętrznego dla kilkuosobowego zespołu utrzymania ruchu, nadzór wszelkich prac konserwacyjnych, tworzenie planów konserwacji profilaktycznych. Jak również planowanie dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Idealny Kandydat na to stanowisko posiada co najmniej 3 lata doświadczenia w dziale utrzymania w zakładach produkcyjnych w sektorze profili aluminiowych, kompleksową wiedzę z obszaru mechanicznego, elektrycznego, elektronicznego i hydraulicznego funkcjonowania pras profili aluminiowych. Jak również doświadczenie w konserwacja maszyn przeznaczonych do procesów anodowania i lakierowania. Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie z bogatym zapleczem technicznym. Jak również atrakcyjne wynagrodzenie w granicach 8 000 – 10 000 zł brutto zależnym od doświadczenia zawodowego. Nasz Klient zapewnia także możliwości rozwoju w strukturach wewnątrz organizacji. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV. UR Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...