Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 października 2016

Launch Leader - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Launch Leader

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Launch Leader (Prototypy)

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć wdrażanie prototypów na liniach montażowych i przygotowywanie dokumentacji prototypów (instrukcje stanowiskowe etc.). Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie współpracować z innymi działami takimi jak: dział R&D, logistyki, walidacji, zakupów i Project Managerem w zakresie montażu prototypów. Inżynier ds. prototypów będzie odpowiedzialny również za rozwiązywanie problemów technicznych oraz planowanie i nadzór nad budową prototypów.

  • Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek: Mechanika, Automatyka, Elektronika i pokrewne) oraz min. 2 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive. Ze względu na międzynarodowy charakter organizacji od Kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje (B2).

  • Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku przy realizacji ciekawych projektów.

  •  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...