Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 września 2016

Koordynator ds. Organizacji Kontraktów - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Koordynator ds. Organizacji Kontraktów

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Twój nowy pracodawca to ogólnopolska firma, która z sukcesem angażuje się w projekty z zakresu drogownictwa. W związku z rozwojem firmy i wzrastającym znaczeniem procesów właściwego przygotowania zaplecza projektów, Nasz Klient planuje wzmocnić kadrę o doświadczonego Kierownika ds. organizacji kontraktów.

  • Twoje nowe stanowisko obejmuje koordynowanie procesu przygotowania kontraktu od etapu analizy warunków kontraktowych SIWZ, analizy ryzyk związanych z wykonawstwem, weryfikacji dokumentacji przetargowej po etap rozpoznania lokalnego rynku dostawców, podwykonawców i pracowników w danej lokalizacji, spotkania i negocjacje cenowe, zapewnienie niezbędnej załogi i zaplecza kontraktu. Będziesz ściśle współpracował z zespołem ofertowym oraz wdrożysz Kierownika Kontraktu przekazując mu zebrane informacje. Twoje zadania uwzględniają zatem częste podróże służbowe w miejsca potencjalnych realizacji. Twoje zadania obejma także analizę kosztów kontraktowych na poprzednich oraz trwających projektach uwzględniając ceny ofertowe oraz realnie poniesione wydatki.

  • Potrzebujesz posiadać wyższe wykształcenie o profilu budowlanym i znać z praktyki branżę drogową. Musisz wykazać się doświadczeniem w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami materiałów, gotowością do częstych wyjazdów służbowych oraz analitycznym podejściem do wykonywanych zadań. Twoimi dodatkowymi atutami będą uprawnienia budowlane w specjalności drogowej i/lub mostowej i znajomość języka angielskiego.

  • W zamian otrzymasz wynagrodzenie podstawowe na poziomie rynkowym, niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy) oraz pakiet benefitów pozapłacowych. Będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy i mógł realizować swoje ambicje poprzez prace przy ciekawych kontraktach.

  • Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj” i prześlij do nas swoje aktualne CV.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...