Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Engineering Manager Nr ref.: /JOBS.pl Engineering & Development Manager Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowiska: Engineering & Development Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć koordynacja działań pracy zespołu inżynierów (ok. 20 osobowy zespół) na 2 wydziałach produkcyjnych (tłocznia, spawalnia), nadzór nad nowymi uruchomieniami (RFQ, koncepcje oprzyrządowania, bezpośrednia komunikacja z klientem zewnętrznym pod kątem technologii/procesu, instalacje maszyn, wsparcie dla produkcji, optymalizacja) oraz przygotowanie konceptów technologicznych dla pozyskiwania nowych projektów. Ponadto, Engineering & Development Manager będzie również ściśle współpracować z dostawcami i klientami względem wdrażanych produktów i technologii.  Od idealnego kandydata oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego oraz min. 5-letniego doświadczenia w obszarze działu technologicznego w branży motoryzacyjnej. Oferta skierowana jest do osób mających doświadczenie w koordynowaniu działań prac zespołów projektowych oraz bardzo dobrą znajomość procesów produkcyjnych (tłoczenie, spawanie, zgrzewanie, obróbka mechaniczna). Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym. Z uwagi na zakres odpowiedzialności, bardzo ważna jest umiejętność zarządzania zespołem, wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz wysokie umiejętności interpersonalne. Nasz Klient w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur firmy oraz udział w innowacyjnych projektach. Poziom wynagrodzenia jest zależny od posiadanego doświadczenia i umiejętności technicznych. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...