Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Elektromechanik utrzymania ruchu Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: bieżąca konserwacja maszyn, diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych oraz naprawa maszyn, diagnozowanie błędów w sterownikach. Wymagania: wykształcenie minimum średnie techniczne, doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach maszyn produkcyjnych (minimum pół roku, mile widziane kilkuletnie), doświadczenie w przeprowadzaniu konserwacji maszyn, uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, gotowość do pracy zmianowej, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie w wykonywaną pracę. Oferta: praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku, lidera w swojej branży, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, stabilizacja zawodowa, umowa pracę, po okresie próbnym na czas nieokreślony, pakiet socjalny. Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o pilne aplikowanie.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...