Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo Cała Polska

Opis:

opiekun/ka do pana Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki/opiekuna do pana (88 lat, 180 cm 87kg) Pan cierpi na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, problemy z sercem, oraz spowodowane wiekiem zniedołężnienie. Podopieczny porusza się o lasce  lub przy rollatorze. Pan wymaga pomocy przy kąpaniu i ubieraniu.   Do zadań opiekunki należy:   pomoc w czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu się, prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie, wychodzenie z podopiecznym na spacery, wizyty u lekarza   Wymagania:   komunikatywna znajomość języka niemieckiego, uczciwość  i zaangażowanie, cierpliwość i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka Oferujemy: umowę zlecenie, wynagrodzenie 1100 – 1200 Euro netto (zależnie od znajomości niemieckiego i doświadczenia w opiece), wypłacane terminowo bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego (opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie) opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia organizację wyjazdu i powrotu do Polski ( opiekun/ka nie pokrywa kosztów wyjazdu ) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: mailowo lub telefonicznie (89-307-07-62 lub 730-334-126) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...