Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Młodszy operator (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Jasin/Swarzędz Nr ref.: INO/POZ/1016 Obowiązki: - wizualna kontrola jakościowa produktu, - przygotowanie kontenerów zgodnie z planem produkcji, - reagowanie na awarie i przestoje zgodnie z przyjętym modelem działania, - utrzymanie porządku w hali produkcyjnej. Wymagania: - wykształcenie zawodowe/średnie, - doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, - odpowiedzialność, - umiejętność pracy w zespole, - komunikatywność, - gotowość do pracy w ruchu ciągłym (zmiana 12 godzin - system czterobrygadowy). Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat, - pracę w systemie czterobrygadowym po 12 godzin, - długofalową współpracę, - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...