Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

TRAKTORZYSTA/KIEROWCA KOMBAJNU Nr ref.: /JOBS.pl Wymagania:   doświadczenie w jeździe maszynami rolniczymi Kat. T umiejętność pracy zespołowej podstawy znajomości mechaniki elastyczność I dyspozycyjność gotowość do pracy w niedzielę I Święta I do pracy zmianowej dobra kondycja fizyczna Oferujemy:   ciekawe wyzwanie oraz pracę w miłej atmosferze zatrudnienie od zaraz oraz w przyszłym sezonie na początek wynagrodzenie w wysokości najniższej średniej niemieckiej bezpośrednie zatrudnienie w naszym niemieckim zakładzie zakwaterowanie Jeśli powyższe ogłoszenie wzbudziło Państwa zainteresowanie i szukacie Państwo długofalowego zajęcia, prosimy nie zwlekać i jak naszybciej wysłać swój życiorys wraz ze zdjęciem w języku polskim lub niemieckim, korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz".   Kontakt telefoniczny w języku polskim pod numerem: 0048 (0) 533 777 466 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...