Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Stolarz (m/k) (Niemcy) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Niemcy, Giebelstadt Nr ref.: STO/GER/0916 Obowiązki: - produkcja i montaż mebli, - montaż wykończeniowy elementów drewnianych. Wymagania: - wykształcenie zawodowe, - doświadczenie w pracy jako stolarz, - prawo jazdy i własny samochód - warunek konieczny, - umiejętność czytania planów i rysunku technicznego, - dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny). Oferujemy: - pracę w renomowanej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w języku niemieckim) za pomocą formularza internetowego. Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...