Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 listopada 2016

opiekun/ka osób starszych - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

opiekun/ka osób starszych

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Poszukujemy opiekunki do pani z Dortmundu
    • Podopieczna ma 79 lat, waży 60 kg, mierzy 168 cm.
    • Pani cierpi na chorobę Parkinsona, osteoporozę, reumatyzm i inkontynencję.
    • Podopieczna nie chodzi, daje radę siedzieć na wózku inwalidzkim (na miejscu jest lift)

  • Wymagania:

    • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
    • cierpliwość,
    • uczciwość,
    • wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka
  • Oferujemy:

    • umowę zlecenie,
    • wynagrodzenie 1000 – 1100 Euro netto (uzależnione od poziomu znajomości języka i doświadczenia w opiece), wypłacane terminowo,
    • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
    • opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia,
    • organizację wyjazdu i powrotu do Polski (opiekun/ka nie pokrywa żadnych kosztów wyjazdu)
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

mailowo lub telefonicznie (89-307-07-62 lub 730-334-126)

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii