Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

opiekun/ka osób starszych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do pani z Dortmundu Podopieczna ma 79 lat, waży 60 kg, mierzy 168 cm. Pani cierpi na chorobę Parkinsona, osteoporozę, reumatyzm i inkontynencję. Podopieczna nie chodzi, daje radę siedzieć na wózku inwalidzkim (na miejscu jest lift)   Wymagania:   minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego, cierpliwość, uczciwość, wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka Oferujemy: umowę zlecenie, wynagrodzenie 1000 – 1100 Euro netto (uzależnione od poziomu znajomości języka i doświadczenia w opiece), wypłacane terminowo, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego opiekę polskojęzycznych koordynatorów w trakcie całego okresu zlecenia, organizację wyjazdu i powrotu do Polski (opiekun/ka nie pokrywa żadnych kosztów wyjazdu) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: mailowo lub telefonicznie (89-307-07-62 lub 730-334-126) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...