Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 kwietnia 2021

Operator CNC - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • WojewództwoCała Polska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator CNC

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn CNC (mile widziane z umiejętnością programowania)
    • Praca z rysunkiem technicznym
    • Wykonywanie pomiarów, dobór narzędzi, usuwanie blędów/ wykonywanie korekt w oprogamowaniu
    • Kontrola jakości

    Oczekujemy:

    • Komunikatywnej znajomość języka niemieckiego (min.A2-B1)
    • Wykształcenia w zawodzie/aktualnych certyfikatów,
    • Doswiadczenia w zawodzie
    • Możliwości dojazdu do Austrii własnym samochodem
    • Samodzielnej i odpowiedzialnej pracy
    • Motywacji do pracy

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: min. 2.260,31/mies. (stawka wg. Kollektivverrag, uzależniona od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji)
    • €26,40 diety/dzień roboczy + plus dodatki
    • 13 i 14 miesieczną pensję (Urlaubsgeld i Weihnachtsgeld)
    • Organizację zakwaterowania
    • Austriacką umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • 5 tygodni płatnego urlopu
    • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
    • Pracę w firmie z 18-letnim doświadczeniem, która oferuje rzetelne podejście do każdego pracownika

    Osoby zaiteresowane moga przesyłac dokumenty rekrutacyjne:

    • CV w języku niemieckim
    • dyplom potwierdzyący kwalifikacje zawodowe
    • inne certyfikaty

    Kontakt telefoniczny: +43 664 53 80 485

    Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii