Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Mechanik samochodów ciężarowych (Scania) - Islandia Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych (Scania) - praca 10h dziennie (pon-czw) i 8h w piątki i soboty Wymagania: - dobra znajomość języka angielskiego - min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie mechanika - pozytywne referencje od poprzednich pracodawców - gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z islandzkimi standardami - nawet do 3000 euro netto (po odliczeniu podatku i kosztów zakwaterowania) - zwrot kosztów przelotu i dojazdów do pracy - pomoc w zakwaterowaniu na miejscu - stabilną pracę w międzynarodowym środowisku - możliwość długoterminowej współpracy i awansu - pierwszy kontrakt podpisywany na 6 miesięcy Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub angielskim na adres mailowy: agnieszka.gryszpinska@adecco.com Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...