Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Młodszy przedstawiciel handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Lubisz kontakty z ludźmi i nie boisz się wyzwań? Jesteś osobą kreatywną? Czujesz, że sprzedaż to jest to, co chcesz robić w życiu? Jeśli TAK, to świetnie! Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Nasz Klient, firma Groeneveld Polska Sp. z. o.o., uznana marka w swojej branży, poszukuje na teren Polski południowo-wschodniej i/lub południowo-zachodniej wysoce zmotywowanych osób, którą chcą zostać „Gwiazdą sprzedaży“ :) WYMAGANIA Prześlij do nas swoje CV jeśli: nie masz doświadczenia handlowego, ale jesteś bardzo zmotywowany, żeby to osiągnąć LUB posiadasz doświadczenie, ale jesteś chętny do zdobycia nowej wiedzy potrafisz łatwo nawiązywać kontakty, jesteś otwarty na ludzi i nowe doświadczenia jesteś zorientowany na działanie i sukces jesteś chętny do nauki i chcesz zdobyć profesjonalne doświadczenie jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki i systematycznie je wykonujesz interesujesz się tematami technicznymi posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne- preferowane jesteś gotowy do pracy mobilnej na terenie kilku województw- warunek konieczny posiadasz komunikatywny poziom języka angielskiego posiadasz doświadczenie w pracy z MS Office posiadasz doświadczenie w pracy z Salesforce lub innym systemem CRM posiadasz prawo jazdy kat. B KORZYŚCI możliwość współpracy w strukturach międzynarodowej firmy, oferującej rozwiązania z zakresu systemów automatycznego smarowania, poprawy bezpieczeństwa i Oli Management System kompleksowe wdrożenie, szkolenia, wsparcie indywidualnego rozwoju wynagrodzenie w oparciu o podstawę i system prowizyjny niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop umowa o pracę Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...