Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Sprzątaczki do biur i mieszkań (Wielka Brytania) Nr ref.: /JOBS.pl Obecnie dla naszego brytyjskiego klienta firmy zajmującej się utrzymaniem czystości w biurowcach, hotelach, domach prywatnych  - poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: Sprzątaczki do biur i mieszkań (Wielka Brytania)   Obowiązki: - Profesjonalne sprzątanie biur, hoteli, domów prywatnych.   Wymagania: - Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,  - Aktualne zaświadczenie o niekaralności (ważne do 3 miesięcy od daty wystawienia), - Czynne prawo jazdy kategorii B,  - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii, - Miła aparycja, dobra organizacja oraz chęć do ciężkiej pracy, - Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Wielkiej Brytanii na dłuższy okres czasu. - Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.   Oferujemy: - Pomoc w organizacji wyjazdu, - Umowę o pracę na warunkach angielskich, - Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania ze strony pracodawcy, - Atrakcyjne wynagrodzenie.   Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.    Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...