Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Opiekunka osób starszych (niemiecka umowa) Nr ref.: /JOBS.pl     Obecnie dla naszego Klienta, niemieckiego Domu Opieki  poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko: Opiekunka osób starszych do domu opieki (Niemcy - umowa zawierana bezpośrednio z pracodawcą) PRACA DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH - SPOTKANIE REKRUTACYJNE Z NIEMIECKIM PRACODAWCĄ   Firma Zeitmann zaprasza na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w drugiej połowie maja w Katowicach.  Obowiązki: Sprawowanie opieki nad osobami starszymi mieszkającymi w ośrodku oraz wspieranie ich w wykonywaniu codziennych czynności;     Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego; doświadczenie na stanowisku opiekunki/opiekuna osób starszych; chęć podjęcia pracy; Oferujemy: umowę zawieraną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą; legalną pracę w domu opieki w okolicach Hamburga; atrakcyjne wynagrodzenie: 10 euro brutto za godzinę + dodatki;  dobrą atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu;    Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób z Dolnego Śląska, Górnego Śląska i Małopolski.      Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą http://zeitmann.startpraca.pl/application/form/0/0/0/ lub prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@zeitmann.pl Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00. Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku. Życzymy powodzenia! Zespół Rekrutacji Zeitmann    Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.   Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne. Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...