Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Hydraulik - Czeladnik (praca w Islandii) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Prace hydrauliczne związane z projektami budowlanymi i przemysłowymi. praca pon-czw po 10h, w piątki i soboty praca 8h dziennie Wymagania: - Dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny - Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy z materiałami instalacyjnymi w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych - Świadectwo czeladnicze - Pozytywne nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów Oferujemy: - Możliwość długoterminowej współpracy - Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami - do 3200 euro/netto - Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku - Zwrot kosztu przelotu do Islandii przez pracodawcę oraz pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Islandii Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub angielskim na adres: agnieszka.gryszpinska@adecco.com Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...