Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo Cała Polska

Opis:

Elektryk - praca w Islandii Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Praca w charakterze elektryka przy projektach budowlanych i przemysłowych w Islandii. Wymagania: - Dobra znajomość języka angielskiego - Min. 3 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia jako elektryk - Zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny  - Doświadczenie w pracy na dużych obiektach przemysłowych - Certyfikat DSB - jako warunek konieczny - Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców Oferujemy: - Możliwość długoterminowej współpracy (pierwszy kontrakt na 6 miesięcy) - Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami - 3150 euro netto (już po odliczeniu kosztów zakwaterowania i podatku) - Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku - Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Islandii - Zakwaterowanie w mieszkaniu lub hotelu pracowniczym (w pełni wyposażonym)  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub angielskim na adres email: agnieszka.gryszpinska@adecco.com Dziękujemy za przesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...