Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo Cała Polska

Carpenters & General Construction Operatives Nr ref.: /JOBS.pl Carpenters & General Construction Operatives Urgently Required Full-time skilled, reliable, Carpenters and Multi-skilled Construction Operatives required for immediate starts on housing projects throughout Shropshire, Staffordshire and North Wales. Candidates will be experienced and will need to possess an outstanding work ethic and a thorough understanding of expected construction quality standards. Excellent rates of pay are available to suitable applicants. Please email or telephone for more information. Shingler Construction are an equal opportunities employer. No agencies please. Shingler Construction Limited, Alford House, Myddle, Shrewsbury, Shropshire, SY4 3RG. tel: . Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...