Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 1 października 2018

Kierunek Stany! Podróże i nauka języka jako Au Pair w USA

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • MiejscowośćBoston
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Au pair USA nauka angielskiego z Native Speakerami!

Nr oferty: 48457/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • wiek 18-27 lat

  • prawo jazdy

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci

  • ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • osoba wyjeżdżająca musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną

Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych  realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!  Prowork-19 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Obowiązki:

Amerykańska rodzina zaprosi Au Pair od grudnia 2018. Au pair będzie pomagać rodzicom w opiece nad 2 dzieci ( 6-letnia dziewczynka i 8-letni chłopiec). Obowiązki Au pair będą związane z dziećmi.

Rodzina mieszka w Bostonie w stanie Massachusetts,

Szkoła językowa w rejonie zamieszkania rodziny,dla Au Pair  bezpłatny kurs angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA.

Oferujemy:

  • 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.

  • Kieszonkowe min 790 USD miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  • Rozszerzone ubezpieczenie (bez żadnych dopłat!) POLISA na 1.000 000 USD

  • 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku

  • samochód do prywatnego użytku

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

  • rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych

  • opieka partnerskiego biura Au Pair w USA

Kontakt:

Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.

Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.

Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!

You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: prowork.aupair

Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw

Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair

Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii