Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Oferty pracy w dziale Badania i Rozwój - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Chemik / Chemików Specjalistów k/m  - Oferta z Jobs.pl

Chemik / Chemików Specjalistów k/m - Oferta z Jobs.pl

Niemcyzagranica 2019-02-16
znajdzto.pl / ... / Badania i Rozwój / Specjalista ds. badań i rozwoju
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu BADANIA I ROZWÓJ z województw: Zobacz ogłoszenia z działu BADANIA I ROZWÓJ z miast:

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Osoba zatrudniana na stanowisku specjalisty ds. badań i rozwoju zajmuje się nadzorem nad działaniami w zakresie badań i rozwoju oraz wdrażaniem nowych produktów oraz usług.

Do podstawowych zadań pracownika na tym stanowisku jest dbałość o odpowiedni rozwój wprowadzanych produktów oraz usług za pomocą dostępnych narzędzi. Ponadto kandydat na to stanowisko powinien posiadać umiejętność analizowania dostarczanych mu informacji na temat potrzeb w zakresie modyfikacji prowadzonej produkcji czy zmian w ofercie handlowej. Odpowiada za wykonanie zleconych prac badawczych, udziela doradztwa technicznego klientom, koordynuje etapy powstawania produktów lub usług. Specjalista ds. badań i rozwoju opracowuje wyniki i sporządza sprawozdania z badań oraz współpracuje z innymi ośrodkami naukowo-badawczymi.

Kandydat na stanowisko specjalisty ds. badań i rozwoju powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne, umieć dobrze porozumiewać się w języku angielskim oraz posiadać umiejętność obsługi komputera. Bardzo istotne jest także doświadczenie z zakresu branży, w której będzie pracował. Wymagana jest znajomość norm i procedur linii ISO, wiedza z zakresu metod statystycznych i badawczych. Praca na tym stanowisku wymaga od pracownika ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz śledzenie najnowszych kierunków w zarządzania procesami i jakością.

Z reguły specjaliści ds. badań i rozwoju pracują w biurze na samodzielnym stanowisku. W ramach rozwoju zawodowego wysyłani są na szkolenia, konferencje i spotkania firmowe. Pracowników ds. badań i rozwoju poszukują zarówno większe, jak i mniejsze firmy produkcyjne i dostawcy usług, np. branży komunikacyjnej czy informatycznej.

Proszę czekać - ładowanie treści...